Doç. Dr. Emre SAYIT

İletişim ve Muayene Bilgileri

Adres: Barış Bulvarı Kadıköy Mahallesi No :199, 55090 İlkadım / SAMSUN

Tel: (0362) 311 15 00

Hakkında

Özgeçmiş

Doç.Dr. Emrah SAYIT
1980 yılında Ankara’da doğdu.
2004 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.
İhtisasını Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tamamlayarak 2010 yılında Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olmaya hak kazandı.
Mecburi hizmetini Van Muradiye’de tamamladıktan sonra California Üniversitesi Los Angeles’ta burslu olarak fellowship programını tamamladı.
2012 yılında göreve başladığı Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği’nde 2013 yılında başasistan ve 2018 yılında Doçentlik ünvanlarını almaya hak kazandı.
Çok sayıda yerli ve yabancı dergilerde makaleleri yayınlanan ve birçok yerli ve yabancı kongrede sunumları bulunan Doç. Dr. Emrah Sayıt evli ve 2 çocuk babasıdır.
Başlıca ilgi alanları arasında eklem cerrahisi ve travma cerrahisi bulunmaktadır.
DOKTOR YORUMLARI1 yorum
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Mirayat yavuz264 gün önce
Ben mirayet yavuz tekirda corlu da yasiyorum 2014 yilindaa Sam Sundas bacam kirildi samsun arastirma has tames in Dr ameliyat oldum sayin emrah sayit bey hocam beni ameliyat eti alah razi olsun ondan corlu devlet hastanesine gitimde kontrola doktorlar hayret ediyo cok buyuk bir basari diyolar burda olsaydin boyle biameliyat olamazdin cok buyuk bit basari diyolar allah razi olsun senden ocam allah yolunu acik etsin