Prof.Dr.İdris KOÇAK

İletişim ve Muayene Bilgileri

Adres: OMÜ Kurupelit Kampüsü Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi 55200 Atakum, Samsun TÜRKİYE

Tel: 0 362 312 19 19 / 2666   Mail: - idrisk@omu.edu.tr

Hakkında

Özgeçmiş

TIP FAKÜLTESİ / CERRAHİ TIP BİLİMLERİ BÖLÜMÜ
Doğum Yeri Konya
Yabancı Diller İngilizce
Telefon ve Dahili (362) 312-1919 / 2666
OMÜ E-Posta idrisk@omu.edu.tr
Uzmanlık Alanları Üreme sağlığı ve tüp bebek, infertilite, Perinatoloji , Endoskopik cerrahi

Tedavi edilen hastalıklar

 • Kadın Hst. Doğum ABD.
 • Üreme sağlığı ve tüp bebek
 • infertilite
 • Perinatoloji
 • Endoskopik cerrahi

Eğitim

 • Lisans Ankara Üniversitesi
 • Yüksek Lisans Ankara Üniversitesi
 • Doktora Ankara Üniversitesi
 • Yrd. Doçentlik Ondokuz Mayıs Üniversitesi
 • Doçentlik Ondokuz Mayıs Üniversitesi
 • Profesörlük Ondokuz Mayıs Üniversitesi
DOKTOR YORUMLARI6 yorum
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
elif51 gün önce
İdris hoca mütevazi insancıl kişiliği yanında alanında uzman bir hekim. tüp bebek tedavisi sonucunda Allah'ın izniyle oğlumuzu kucağımıza aldık. Teşekkür ediyor saygılar sunuyorum.
Şerafettin Öztürk59 gün önce
İdris hocamı bulana kadar tüm özel hastaneleri dolaştım ablamın amaliyatini kilosunu gerekçe göstererek kimse amaliyat yapmadı taki tavsiye üzerine İdris hocama ulaştım ilk telefon açtığımda pozitif enerji aldım o zaman dedim ben hocaların hocasını buldum Allah razı olsun dün ablamı kapalı yöntemle amaliyatini yaptı bugün öğleden sonra taburcu İdris hocam tekrar teşekkür ederim Sevgi saygı şükranlarımı sunarım ??
Şerafettin59 gün önce
İdris hocamı bulana kadar tüm özel hastaneleri dolaştım ablamın amaliyatini kilosunu gerekçe göstererek kimse amaliyat yapmadı taki tavsiye üzerine İdris hocama ulaştım ilk telefon açtığımda positif enerji aldım o zaman dedim ben hocaların hocasını buldum Allah razı olsun dün ablamı kapalı yöntemle amaliyatini yaptı bugün öğleden sonra taburcu İdris hocam tekrar teşekkür ederim Sevgi saygı şükranlarımı sunarım??
Şerafettin60 gün önce
Şerafettin10 saat önce İdris hocamı bulana kadar tüm özel hastaneleri dolaştım ablamın amaliyatini kilosunu gerekçe göstererek kimse amaliyat yapmadı taki tavsiye üzerine İdris hocama ulaştım ilk telefon açtığımda positif enerji aldım o zaman dedim ben hocaların hocasını buldum Allah razı olsun dün ablamı kapalı yöntemle amaliyatini yaptı bugün öğleden sonra taburcu İdris hocam tekrar teşekkür ederim Sevgi saygı şükranlarımı sunarım??
Şerafettin60 gün önce
İdris hocamı bulana kadar tüm özel hastaneleri dolaştım ablamın amaliyatini kilosunu gerekçe göstererek kimse amaliyat yapmadı taki tavsiye üzerine İdris hocama ulaştım ilk telefon açtığımda nekatif enerji aldım o zaman dedim ben hocaların hocasını buldum Allah razı olsun dün ablamı kapalı yöntemle amaliyatini yaptı bugün öğleden sonra taburcu İdris hocam tekrar teşekkür ederim Sevgi saygı şükranlarımı sunarım ??
Sedanur94 gün önce
Annemin rahim aldırma ameliyatını kapalı histeroktomi ile çok başarılı bir şekilde gerçekleştiren, tüp bebek ve diğer kadın hastalıklarındaki tedavileriyle başarısını ispat etmiş, tevazu sahibi, ilgili, mesleğinin hakkını veren bir doktor. Özellikle rahim aldıracak olan ve ameliyat acısından, ağrısından korkan hanımefendilere eğer ki doktorunuz rahminizin alınmasını uygun görürse İdris Hocanın kapalı histeroktomi operasyonunu şiddetle tavsiye ederim. Az ağrılı, çabucak iyileşme garantili, kesik ve pansumana gerek olmayan çok rahat bir süreç atlatıyo...